Producenci
O firmie

Drodzy Klienci!

Niezmiernie nam miło powitać Państwa w jedynym w Polsce sklepie z wózkami nowymi, używanymi i outletowymi oraz z bardzo szerokim wyborem fotelików samochodowych.

W swojej ofercie posiadamy wózki uznanych światowych marek , jak również największych polskich producentów. Produkty, które wybieramy do naszej oferty są starannie wyselekcjonowane.

Staramy się, aby oferowane naszym najmłodszym Klientom towary, spełniały wszelkie możliwe normy jakości i w całości przypadły do gustu ich Rodzicom.

Wszystkie sprzedawane przez nas wózki używane są bardzo starannie serwisowane oraz przygotowywane do sprzedaży, tak aby swym stanem jak najbardziej zbliżone były do produktu nowego.

W przeciwieństwie do komisów to my jesteśmy właścicielami wszystkich wózków i w związku z tym, to my odpowiadamy za ich stan.

Dlatego też dajemy naszym klientom możliwość wymiany wózka na inny, jeśli pierwszy wybór okazał się niezadowalający.
(Oferta wózków używanych już niedługo pojawi się na naszej stronie)

Dodatkowo przyjeżdżając do nas osobiście zyskują Państwo fachową poradę i szkolenie z obsługi wózka oraz fotelika samochodowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym celem jest zagwarantowanie bezpieczniej i wygodniej podróży od pierwszych chwil życia, uwzględniając rozsądną cenę.

Sami jesteśmy rodzicami i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

A jeśli Państwa dziecko już wyrosło ze swojego wózka to też prosimy o kontakt. Naszym klientom gwarantujemy odkup lub wymianę na inny np. na spacerówkę lub następny fotelik :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl