Producenci
Bebetto Torino 2w1 czarny stelaż
0
Opis
NOWE SPOJRZENIE NA TORINO
Poznaj Torino i przekonaj się, że to wózek dla Ciebie. Kompaktowa gondola z budką wykonaną z eko-skóry, komfortowa i funkcjonalna spacerówka, wykonanie z troską o najmniejszy detal – ten model to propozycja dla wymagających.
KOMPAKTOWA GONDOLA
Gondola wózka została obszyta tapicerką, przez co atrakcyjnie się prezentuje. Budka została wykonana z eko-skóry. Wygodny system regulacji budki oraz pokrowiec z dodatkowym odkrywanym panelem umożliwiają ochronę dziecka przed wiatrem czy nadmiernym słońcem. Na dole gondoli umieszczono kratki wentylacyjne pozwalające na dopływ dodatkowego powietrza. Regulowane pokrętło w gondoli umożliwia ułożenie dziecka w podwyższonej pozycji.
FUNKCJONALNA SPACERÓWKA I KOMFORTOWY STELAŻ
Spacerówka wózka Torino ma szereg rozwiązań ułatwiających codzienne korzystanie z wózka. Materacyk jest dwustronny – jedna ze stron jest wykonana z bawełny, co sprawdzi się podczas spacerów w ciepłe dni. Barierka ma możliwość szybkiego wypięcia, co ułatwia ułożenie dziecka w siedzisku, a regulowane pasy zapewniają jego bezpieczną pozycję.
W wózku Torino można liczyć na komfortowy stelaż z amortyzacją ograniczającą drgania przenoszone na konstrukcję. Koła Flexy Wheels pozwalają na wygodne prowadzenie wózka, a przy tym nie wymagają pompowania. Możliwość złożenia do kompaktowych rozmiarów zostanie doceniona np. podczas przewożenia w samochodzie.
PRAKTYCZNY PLECAK
Torino został wyposażony w funkcjonalny plecak pielęgnacyjny. Dzięki niemu możesz mieć przy sobie wszystkie akcesoria potrzebne podczas spaceru. Możesz go zawiesić na stelażu lub nosić na plecach.
Jeżeli chcesz – możesz z niego korzystać jak ze standardowej torby pielęgnacyjnej, którą zawieszasz na ramieniu.
WYBIERZ TORINO TEX!
A może marzy Ci się Torino pozbawione dodatków z eko-skóry? Przygotowaliśmy dla Ciebie nową kolekcję wykonaną wyłącznie z materiału. Spójrz, jak prezentuje się Torino w wersji TEX.
W tej kolekcji wprowadziliśmy powiększony plecak, który bez problemu możesz wykorzystać jako pojemną torbę pielęgnacyjną.
WYBIERZ ZŁOTO LUB MIEDŹ – CZYLI TORINO SI!
Torino Si to model przeznaczony dla stawiających na wyszukany styl. Konstrukcja i delikatne detale w kolorze złota lub miedzi doskonale współgrają z czarną lub granatową tapicerką. Które połączenie podoba Ci się najbardziej?
WPINANIE FOTELIKÓW
Wózki dziecięce Bebetto są kompatybilne z adapterami Bobostello. Zastosowany w nich system redukcji luzów oraz regulacji kąta nachylenia jest zupełnie innowacyjnym rozwiązaniem, które umożliwia przewożenie dziecka w odpowiedniej pozycji (leżącej dla niemowlaka do ok. 6 miesiąca życia i siedzącej dla dzieci, które potrafią siadać samodzielnie). Umożliwia to wpięcie ponad 20 typów fotelików najpopularniejszych marek na stelaż wózka Bebetto.

CO W ZESTAWIE?
- UCHWYT NA KUBEK - Uchwyt na butelkę/kubek termiczny możesz wygodnie umieścić na ramie wózka.
-
POKROWIEC PRZECIWDESZCZOWY - Pokrowiec możesz umieścić na gondoli lub spacerówce, chroniąc dziecko przed deszczem.
- MOSKITIERA - Moskitiera chroniąca przed owadami pozwoli cieszyć się ze spacerów na łonie natury.
-
TORBA PIELĘGNACYJNA - Dołączona do wózka torba pielęgnacyjna pozwoli mieć w zanadrzu wszystkie akcesoria potrzebne podczas spacerów.
- STPJAK NA GONDOLĘ - Stojak na gondolę to wygodne rozwiązanie w podróży, stanowiąc alternatywę dla łóżeczka turystycznego, albo w domu – np. pozostawiając dziecko w gondoli po przyjściu ze spaceru.
Podmiot odpowiedzialny za wprowadzenie towaru na rynek UE:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ”ARO” KAROŃ SPÓŁKA JAWNA
ul. Ludowa 265
42-200 Częstochowa
bebetto@bebetto.pl
Numery EAN:
| WÓZEK DZIECIĘCY TORINO kod towaru 01/CZM | 5901497199756 |
| WÓZEK DZIECIĘCY TORINO kod towaru 05/CZM | 5901497199763 |
| WÓZEK DZIECIĘCY TORINO kod towaru 09/CZM/IND | 5901497199800 |
Prosimy o zapoznanie się z instrukcją i informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów Bebetto, które są do pobrania pod poniższym adresem:
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Typ wózka | Wózek terenowy |
| Typ zestawu | 2 w 1 |
| Wentylacja | Tak |
| Dodatkowa wentylacja gondoli | Dolna regulowana |
| Materiał daszka | Ekoskóra |
| Materiał gondoli | Tworzywo i materiał tekstylny |
| Typ gondoli | Składana |
| Typ kółek | Żelowe |
| Twardość zawieszenia | Terenowe |
| Ragulacja zawieszenia | Tak |
| Składanie jedną ręką | Nie |
| Gondola składana ze stelażem | Nie |
| Blokada rozłożenia | Nie |
| Koszyk | Zamykany |
| Torba, lub plecak w zestawie | Plecak |
| Adaptery podwyższające w zestawie | Nie |
| Adaptery zintegrowane | Nie |
| Możliwość zamontowania adaptera do fotelika | Tak |
| Masa wózka z gondolą | 13,7 kg |
| Maksymalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Masa wózka ze spacerówką | 14,6 kg |
| Masa stelaża | 9,1 kg |