Producenci
Espiro Miloo 2w1
0
Opis
Espiro Miloo. Poznaj wózek, który powstał z miłości do doskonałości.
Rodzicielstwo to najważniejsza ze sztuk pięknych, a doświadczanie życia jako sztuki to luksus. Jak sprawić, aby chwile spędzone razem z dzieckiem były jeszcze bardziej niepowtarzalne, zachwycające i wyjątkowe?
Poznaj Miloo – wózek premium, który łączy w sobie elegancję, niepowtarzalny design i ponadprzeciętną funkcjonalność. Klasyka awangardy, która ponad wszelką wątpliwość udowadnia, że jest możliwe stworzenie uniwersalnego wózka kompaktowego, który zelektryzuje rynek. Ekskluzywność kolekcji nie pozostawiła nikogo obojętnym.
Stworzony przez polskich designerów, projektantów i konstruktorów jest przykładem arcydzieła sztuki użytkowej, w którym design jest tak samo ważny jak funkcjonalność, a bogate wyposażenie jest czymś więcej niż tylko dodatkiem. Unikatowe aspekty, które wyróżniają Miloo na tle innych wózków, tworzą niebanalne przesłanie i najpiękniejszą opowieść o byciu rodzicem..
Miloo to portal do nowej, rodzicielskiej rzeczywistości Życie jest sztuką wyboru. Wybierając Miloo, stawiamy na to, co w życiu i w sztuce najważniejsze: ponadprzeciętne, niebywałe, zjawiskowe doświadczenia.
Najważniejsze cechy:
- Wyjątkowo lekka rama. Ultralekka, kompaktowa, ważąca zaledwie 7,4 konstrukcja tworzy z wózkiem Miloo nierozerwalną całość. Tak jak rama okala dzieło sztuki, tak konstrukcja wózka nadaje całości wyjątkowości.
- Innowacyjny system składania. Udowadnia, że klasyczna elegancja może prowadzić dialog z nowoczesnością. Doskonale tłumi drgania, które naturalnie występują podczas przenoszenia. Dzięki temu przenoszenie ramy jest zdecydowanie bardziej komfortowe.
- Dodatkowy stabilizator drgań gondoli. Unikatowy dodatek, który podkreśla doskonałość najnowszego modelu. Symbol dopracowania Miloo w najdrobniejszych detalach i gwarant pełnego luksusu podróżowania.
- Potrójna wentylacja. Gwarantująca komfort, o który zabiegają miłośnicy sztuki użytkowej.
- Szyk i funkcjonalność, czyli ergonomiczny i intuicyjny system bezpiecznego wypinania gondoli z konstrukcji.
- Dodatki, błyskotki, satynowe zamki to dizjanerskie elementy, które dopełniają piękno wózka i decydują o jego wyjątkowości.
- Poszerzenie budki to niezwykły dialog między praktycznymi rozwiązaniami a designem, na którym fokusują się młodzi rodzice.
- Eleganckie modele wymagają szyku w każdym detalu. Wysokiej jakości moskitiera to gwarancja komfortu dziecka i tworzenia perfekcyjności w każdym calu.
- Wyjątkowo miękka wkładka. Idealne rozwiązanie charakteryzujące luksusowe modele.
- Nowoczesny system regulacji wysokości budki. Odpowiedź na potrzeby tych, którzy cenią sobie luksus niebanalnych rozwiązań.
- Magnetyczna klamra. Funkcjonalność ubrana w styl.
- Ochraniacze pasów ze specjalnym zabezpieczeniem przed ich zsuwaniem się. Synonim bezpieczeństwa i pełnego komfortu.
- Dwustronne siedzisko. Rozwiązanie, dzięki któremu każda podroż będzie pełniejsza.
- Miloo to sztuka użytkowa w najdoskonalszym wydaniu, dzięki zaprojektowaniu wyjątkowo długiego, bo 97 cm siedziska.
- Rozkładane siedzisko, które zapewnia podróż pełną komfortu i designu.
- Eleganckie modele wymagają szyku w każdym detalu. Wysokiej jakości moskitiera do spacerówki to gwarancja komfortu dziecka i tworzenia perfekcyjności w każdym calu.
- Są dodatki, które wyróżniają się jakością. Taka właśnie jest folia przeciwdeszczowa, która doskonale zabezpiecza całą spacerówkę przed deszczem. Element szybkiego dostępu czyni ją jeszcze bardziej pożądaną.
- Elegancka torba dopełnia całości, będąc artystyczną kropką nad "i".
- Zestaw toreb, zewnętrznej eleganckiej, wewnętrznej funkcjonalnej z wodoodpornym zamkiem.
- Ultralekka rama, ważąca zaledwie 7,4 kg jest wykonana z precyzją charakterystyczną dla ponadczasowych rozwiązań.
- Ponadczasowa klasyka, czyli teleskopowa rączka wykonana z najlepszych jakościowo materiałów, dodaje miloo szyku, i ponadczasowej elegancji.
- Wózek, który możesz nosić jak elegancką torebkę, czyli funkcjonalizm w artystycznym wydaniu.
- Dwufunkcyjny kosz, który sprosta najbardziej wyszukanym oczekiwaniom.
- Uwaga skupiona na detalach, które łączą design i pragmatyzm, takich jak automatyczna blokada zapobiegająca przed samoczynnym rozłożeniem złożonej konstrukcji.
- Dodatki z charakterem, które podkreślają artyzm miloo. Dzięki nim każda podróż staje się piękniejsza i jeszcze bardziej niepowtarzalna. Dzięki doskonałej amortyzacji, nie ma mowy o niewygodach podóżowania.
- Opona z bieżnikiem, która zapewnia wygodę podróżowania i radość doświadczania życia jako najpiękniejszej ze sztuk.
- Dbamy o estetykę i funkcjonalność każdego elementu tworzącego nasze produkty. Inteligentny hamulec, skonstruowany tak, aby podczas jego użytkowania nie niszczyć obuwia, jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję w każdym wydaniu.
- Wózek miloo z dodatkowo płatnymi adapterami do fotelików samochodowych 0+.
Wymiary i wagi wózka:

Numery EAN:
Espiro Miloo 104 - 5905683800310;
Espiro Miloo 109 - 5905683800358;
Espiro Miloo 110 - 5905683800327;
Espiro Miloo 117 - 5905683800334;
Espiro Miloo 118 - 5905683800341.
Prosimy o zapoznanie się z instrukcją i informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów Espiro, które są do pobrania pod poniższym adresem:
https://espiro.pl/img/products_certificates/MILOO_update.pdf
https://espiro.pl/img/products_certificates/miloo_-_ostrzezenia_2_.pdf
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Typ wózka | Wózek miejski |
| Typ zestawu | 2 w 1 |
| Wentylacja | Tak |
| Dodatkowa wentylacja gondoli | Przednia i tylna |
| Materiał daszka | Materiał tekstylny |
| Materiał gondoli | Materiał tekstylny |
| Typ gondoli | Składana |
| Typ kółek | Żelowe |
| Twardość zawieszenia | Miejskie |
| Ragulacja zawieszenia | Nie |
| Składanie jedną ręką | Tak |
| Gondola składana ze stelażem | Nie |
| Blokada rozłożenia | Tak |
| Koszyk | Otwarty |
| Torba, lub plecak w zestawie | Torba |
| Adaptery podwyższające w zestawie | Tak |
| Adaptery zintegrowane | Nie |
| Możliwość zamontowania adaptera do fotelika | Tak |
| Masa wózka z gondolą | 11,35 kg |
| Maksymalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Masa wózka ze spacerówką | 11,6 kg |
| Masa stelaża | 7,4 kg |