Producenci
Muuvo Quick 4.0 2w1
0
Opis
MUUVO
Quick 4.0
Quick 4.0 to bogato wyposażony wózek 2w1 z dużymi, żelowymi kołami, dobrze dobraną
amortyzacją i szeregiem komfortowych udogodnień dla dzieci i rodziców.
Zupełnie nowa spacerówka z wentylowanym oparciem, posiada płynną regulację pasów oraz regulowaną wysokość budki, zapewniając tym samym znakomity komfort jazdy dzieciom w każdym wieku. W Quicku 4.0 pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa wzbogacone zostały w klamrę magnetyczną, ułatwiającą ich szybkie zapinanie.
Poszerzona gondola, którą zamontować można zarówno bezpośrednio na stelażu jak i na adapterach podwyższających wyposażona została w system Memory Buttons, dzięki któremu możliwe jest komfortowe i bezpieczne wypięcie jej przy użyciu jednej ręki.
Z myślą o rodzicach dopracowaliśmy również system montażu torby na teleskopowej rączce wózka – w zestawie akcesoriów znajdują się dodatkowe paski, dzięki którym można dobrać jej odpowiednią pozycję.
Jeśli masz jakikolwiek wątpliwości do Twojego produktu, potrzebujesz pomocy lub wsparcia w użytkowaniu – jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej na Facebooku, Instagramie lub napisz maila na adres service@muuvo.eu.
Gwarancja na nasze produkty obowiązuje przez 24 miesiące od momentu zakupu produktu. Natomiast naprawy reklamacyjne są dokonywane w systemie door to door. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszym serwisem +48 507 98 38 29 / service@muuvo.eu. Pracownik serwisu zamówi kuriera, który odbierze od Państwa uszkodzony element lub cały wózek i dostarczy go od razu po naprawie. Naprawa w zależności od uszkodzenia trwa maksymalnie do 14 dni. Zgłoszenia reklamacyjne rozpatrujemy także za pośrednictwem wiadomości prywatnych na Facebooku i Instagramie.
SERWIS ZAWSZE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Masz wątpliwości, czy Twój produkt wymaga naprawy? Napisz do nas na Facebooku lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym serwisem. Opisz pokrótce na czym polega Twój problem, jeśli to możliwe załącz zdjęcie. Rozpatrzymy Twoją prośbę najszybciej jak to możliwe. Pamiętaj, że nasze produkty są objęte 24-miesięczną gwarancją. Gwarancja nie obejmuje zniszczeń mechanicznych.
Wózki MUUVO zostały zaprojektowane z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach – Wasz komfort i bezpieczeństwo są dla nas podstawą. Projektując nasze produkty skupiamy się przede wszystkim na solidnych kołach, nowoczesnych systemach zawieszenia, komfortowych amortyzatorach, mocnych hamulcach, kompaktowych stelażach, łatwo regulowanych rączkach, siedziskach i podnóżkach. Nasze produkty to więcej niż gwarancja wygody i mobilności, to także dobry design i bezpieczeństwo. Wózki Quick oraz Flex pozytywnie przeszły test na europejska normę bezpieczeństwa EN 1888:2012. Niedawno wózek Quick uzyskał także pozytywny wynik testu na normę prEN-1888-2:2018.
Wszystkie tkaniny, które używamy w naszych wózkach są impregnowane i posiadają ochronę UV50+, dzięki czemu ochronią Wasze dzieci przed szkodliwym działaniem słońca przez cały rok.
Funkcje:
- Wygoda podróżowania. Quick 4.0 został wyposażony w innowacyjny system regulacji wysokości budki, dzięki któremu spacerówka rośnie razem z dzieckiem.
- Idealny dla każdego. Gondola Quick 4.0 montowana jest w zależności od potrzeb na adapterach podwyższających lub bezpośrednio na stelażu.
- Precyzyjne technologie. Ozdobne przeszycia zastąpiliśmy geometrycznymi tłoczeniami wykonanymi przy użyciu technologii Hot Pressed Lines.
- 3D Airflow. Nowa, powiększona gondola Quicka 4.0 wyposażona została w innowacyjny, 3 punktowy system wentylacji 3D Airflow zapewniający przewiew nawet w najgorętsze dni.
- Dopasowanie do potrzeb. Z myślą o komforcie rodziców, Quick 4.0 wyposażony został w dodatkowe zapięcia do torby, dzięki którym możliwa jest regulacja jej wysokości.
Wymiary i wagi wózka:
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Typ wózka | Wózek miejski |
| Typ zestawu | 2 w 1 |
| Wentylacja | Tak |
| Dodatkowa wentylacja gondoli | Przednia i tylna |
| Materiał daszka | Materiał tekstylny |
| Materiał gondoli | Materiał tekstylny |
| Typ gondoli | Składana |
| Typ kółek | Żelowe |
| Twardość zawieszenia | Miejskie |
| Ragulacja zawieszenia | Nie |
| Składanie jedną ręką | Tak |
| Gondola składana ze stelażem | Nie |
| Blokada rozłożenia | Nie |
| Koszyk | Otwarty |
| Torba, lub plecak w zestawie | Torba |
| Adaptery podwyższające w zestawie | Tak |
| Adaptery zintegrowane | Nie |
| Możliwość zamontowania adaptera do fotelika | Tak |
| Masa wózka z gondolą | 10,85 kg |
| Maksymalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Masa wózka ze spacerówką | 10,85 kg |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Masa stelaża | 7,25 kg |