Producenci
Roan IVI 2w1
0
Opis
IVI
WÓZEK UNIWERSALNY GŁĘBOKO-SPACEROWY
Ivi charakteryzuje się lekkością i kompaktowymi rozwiązaniami. Okazuje się, że pełnowymiarowy wózek może być lżejszy... ergonomiczne kształty i lekka, składana na płasko gondola ułatwiają codzienne użytkowanie i stają się prawdziwym sprzymierzeńcem w podróżach!
Lekkością cechują się również właściwości jezdne. Nowy amortyzator o sporej rozpiętości regulacji czy systemy stabilizacji kół zapewniają naprawdę płynne prowadzenie.
Lekki aluminiowy stelaż, komfortowe zawieszenie. Amortyzator z dwustopniową regulacją twardości, spora rozpiętość regulacji sprawia, że wózek dostosowany jest dobrze do bezdroży jak i gładkich powierzchni. Przednie koła obrotowe z możliwością blokady, system Anti Shock, system stabilizacji kół obrotowych. Bezobsługowe, bezdętkowe koła zapewniają płynne prowadzenie. Centralny hamulec. Szybki i prosty system składania ramy do małych rozmiarów. Możliwość zdjęcia kół z osią, co redukuje szerokość stelaża po złożeniu. Kosz na zakupy z możliwością powiększenia, z szybkim i łatwym dostępem do wnętrza dzięki zapięciom na magnes. Regulowana rączka obszyta eko-skórą. Łatwy i wygodny system „Click” przy montażu gondoli, spacerówki i fotelika. Gondola o ergonomicznych kształtach, składana na płasko, co znacznie ułatwia transport czy przechowywanie. Innowacyjny system szybkiego składania gondoli. Osłonka na nóżki z okienkiem oraz magnesami ułatwiającymi użytkowanie. Naturalne , bawełniane wnętrze. Wentylacja gondoli. Okienko z moskitierą zarówno w budce jak i gondoli – otwarta wersja letnia. Uchwyt do przenoszenia gondoli. Blenda przeciwsłoneczna UV 50. Lekka, kompaktowa spacerówka, składana razem ze stelażem. Możliwość montażu spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Materacyk z ekologicznej bambusowej tkaniny o właściwościach antybakteryjnych, termicznych , chłodzi latem, zimą ociepla. Przedłużana budka z okienkiem wentylacyjnym, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości, regulowane oparcie do pozycji leżącej, regulowany podnóżek. Odpinana barierka, obszyta eko-skórą. Osłonka na nóżki. Używamy wysokogatunkowych certyfikowanych tkanin.
Lekki i kompaktowy
Hafty i detale podkreślają charakter Ivi
W zestawie
- torba z przewijakiem,
- blenda przeciwsłoneczna,
- moskitiera,
- folia,
- osłonki na nóżki,
- uchwyt na kubek.
Podmiot odpowiedzialny za wprowadzenie towaru na rynek UE:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ROAN" WIESŁAW PIECH, MARIA PIECH, ANETA PIECH-KAJZER, ROBERT PIECH S.C.
UL. WARSZAWSKA 112
42-202 CZĘSTOCHOWA
NIP 9491827801
Adres e-mail: info@roan.pl
Telefon: 343621429
Ostrzeżenia dotyczące naszych wózków:
-Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez opieki
-Upewnij się przed użyciem, czy wszystkie urządzenia blokujące są włączone
-Aby uniknąć obrażeń, upewnij się, czy dziecko jest odsunięte, kiedy rozkłada się lub składa niniejszy wyrób
-Nie pozwalaj dziecku bawić się tym wyrobem
-Używaj uprzęży, gdy dziecko zacznie samodzielnie siadać
-To siedzisko nie jest odpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 6. miesiąca życia.
-Zawsze używaj systemu zapięć
-Sprawdź czy urządzenie mocujące gondolę lub siedzisko lub fotelik samochodowy są prawidłowo załączone przed użyciem
-Niniejszy produkt nie jest odpowiedni do biegania ani jazdy na rolkach
-Niniejszy wyrób jest odpowiedni dla dziecka, które nie może siedzieć samodzielnie, przewracać się i poruszać się na swoich rękach i kolanach. Maksymalna waga dziecka: 9 kg (dotyczy gondoli)
-Zawsze należy blokować urządzenie do parkowania podczas postoju
-Maksymalne obciążenie koszyka wynosi 3 kg
-Maksymalne obciążenie torby wynosi 1,5 kg
-Jakiekolwiek obciążenie dołączone do uchwytu, oparcia lub boków wózka może wpłynąć na stateczność wózka
-W produkcie powinny być zastosowane wyłącznie oryginalne części, zatwierdzone przez producenta
-Nie zjeżdżać wózkiem po schodach
-Niniejszy wyrób przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do 4 roku życia lub osiągnięcia maksymalnej wagi 22kg, w zależności od tego co nastąpi wcześniej
Instrukcje do naszych produktów są do pobrania pod poniższym adresem:
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Typ wózka | Wózek terenowy |
| Typ zestawu | 2 w 1 |
| Wentylacja | Tak |
| Dodatkowa wentylacja gondoli | Przednia |
| Materiał daszka | Materiał tekstylny |
| Materiał gondoli | Materiał tekstylny |
| Typ gondoli | Składana |
| Typ kółek | Żelowe |
| Twardość zawieszenia | Terenowe |
| Ragulacja zawieszenia | Nie |
| Składanie jedną ręką | Nie |
| Gondola składana ze stelażem | Nie |
| Blokada rozłożenia | Tak |
| Koszyk | Otwarty |
| Torba, lub plecak w zestawie | Torba |
| Adaptery podwyższające w zestawie | Nie |
| Adaptery zintegrowane | Nie |
| Możliwość zamontowania adaptera do fotelika | Tak |
| Masa wózka z gondolą | 13,2 kg |
| Maksymalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Masa wózka ze spacerówką | 13,2 kg |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Masa stelaża | 9,1 kg |