Producenci
Shom Elegance używany 2w1
0
Opis
Wózek używany w stanie bardzo dobrym. Tapicerka bez zarzutu, kosmetyczne obtarcia na stelażu. Spacerówka praktycznie nieużywana, posiada nawet fabryczną metkę. Bogate wyposażenie. Obicie wózka zostanie uprane przed sprzedażą, a stelaż odnowiony w naszym serwisie.
Model Shom RV Elegance powstał przy współpracy ze znanym hiszpańskim projektantem Roberto Verino, który ceni sobie elegancję, ponadczasowość oraz, co najważniejsze, zamiłowanie do detali. Współpraca z Roberto owocuje ponadczasowym stylem w połączonym z hiszpańskim ognistym temperamentrem.
Wózek ten jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które spełniają normy UPF 50+ zapewniając dodatkową ochronę przed słońcem.
Wózek Shom Elegance zachwyci na pewno każdego rodzica.
Shom Elegance to coś czego jeszcze nie było. Jest to przepiękny, stylowy i przede wszystkim niepowtarzalny wózek. Jego elegancja połączona jest z ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.
Jest to wózek, którego nie można przegapić!
Materiał, który pokrywa gondolę jak i spacerówkę jest antyalergiczny i pokryty z specjalną powłoką UV 50+, odbijającą promienie słoneczne i chroniącą dziecko przed ostrym słońcem.
Budka wózka wielofunkcyjnego marki Shom Elegance jest wodoodporna. Warstwa zatrzymuję krople deszczu jednocześnie przepuszcza świeże powietrze tak, by spacer był prawdziwą przyjemnością.
Na wyposażeniu wózka marki Shom Elegance znajduje się antyalergiczny, wodoodporny materac.
Okienko w budce to dodatkowa wentylacja oraz możliwość zerknięcia co robi nasz maluch.
Najwyżej jakości bezobsługowe koła żelowe pochłaniają wibrację podczas krótkich i długich spacerów. Tłumią każdą nierówność terenu.
Każde z kół jest osobno amortyzowane, co zapewnia wysoką stabilność jazdy i nierówny komfort dla przebywającego w wózku dziecka.
Przednie koła wózka posiadają możliwość blokady "tylko na wprost", oraz możliwość pełnego obrotu o 360o.
Szybka obsługa systemu ONE-CLICK pozwali na prosty montaż na stelażu gondoli, siedziska spacerowego, oraz fotelika samochodowego z Gr 0+ przy użyciu adapterów.
Nietypowym rozwiązaniem w wózku jest rozsuwany, pojemny kosz na zakupy.
Siedzisko wózka spacerowego można ustawić w dowolnym kierunku: przodem, lub tyłem do kierunku jazdy.
Pałąk i pasy bezpieczeństwa to te części siedziska spacerowego, które podczas spacerów odpowiadają za bezpieczeństwo dziecka .
Barierka ochronna jest wykonana z praktycznej eko-skóry i daje możliwość jedno lub dwustronnego wypięcia, tak żeby wygodnie było posadzić dziecko.
Spacerówka posiada możliwość ustawienia przy użyciu jednej dłoni wygodnej pozycji siedziska kubełkowego, od pozycji siedzącej, do leżącej.
INNOWACJE W WÓZKU SHOM ELEGANCE:
- PRZEKŁADANA RĄCZKA.
Rączkę wysunąć do pozycji MAX i przełożyć rączkę nad gondolą czy siedziskiem spacerowym bez konieczności wypinania i zdejmowania gondoli czy spacerówki.
- MOŻLIWOŚĆ CIĄGNIĘCIA WÓZKA NA DWÓCH KOŁACH.
Możliwość złożenia stelaża i ciągnięcia wózka np. po schodach lub piaszczystej plaży
- HAMULEC RĘCZNY
Bardzo ciekawym i wygodnym rozwiązaniem jest hamulec inny niż wszystkie, który znajduje się na
stelażu wózka,blokujący obydwa tylne koła jednocześnie.
Teleskopowo regulowana rączka pozwoli ustawić odpowiednią wysokość rączki tak, by osoby o różnym wzroście mogły prowadzić wózek wygodnie
Stelaż wózka wielofunkcyjnego marki Shomn Elegance złożyć można bardzo szybko i wygodnie za pomocą jednej ręki.
Po złożeniu stelaża pozostaje w pozycji stojącej, co ułatwi na pewno w transporcie lub jego przechowywanie.
W zestawie:
- Stelaż wózka
- Koszyk do stelaża
- Żelowe kółka
- Gondola
- Pokrycie gondoli, lub spacerówki
- Pałąk do gondoli, lub spacerówki
- Wkład siedziska spacerowego do wpięcia w stelaż gondoli
- Pokrowiec przeciwdeszczowy
- Moskitiera
Wymiary i wagi wózka:

Przed sprzedażą wózek zostanie profesjonalnie odnowiony w naszym serwisie i pralni.
Tapicerki będą wyprane przy użyciu bezpiecznych dla dzieci środków, stelaż wyczyszczony, a wszystkie mechanizmy sprawdzone i nasmarowane.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Typ wózka | Wózek miejski |
| Typ zestawu | 2 w 1 |
| Wentylacja | Tak |
| Dodatkowa wentylacja gondoli | Brak |
| Materiał daszka | Materiał tekstylny |
| Materiał gondoli | Materiał tekstylny |
| Typ gondoli | Składana |
| Typ kółek | Żelowe |
| Twardość zawieszenia | Miejskie |
| Ragulacja zawieszenia | Nie |
| Składanie jedną ręką | Nie |
| Gondola składana ze stelażem | Nie |
| Blokada rozłożenia | Nie |
| Koszyk | Otwarty |
| Torba, lub plecak w zestawie | Brak |
| Adaptery podwyższające w zestawie | Nie |
| Adaptery zintegrowane | Nie |
| Możliwość zamontowania adaptera do fotelika | Tak |
| Masa wózka z gondolą | 14,2 kg |
| Maksymalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Masa wózka ze spacerówką | 13,4 kg |
| Masa stelaża | 10,5 kg |