Producenci
Venicci Tinum Upline All Black 2w1 mało używany
0
Opis
Można dokupić u nas adaptery podwyższające do godndoli za 99zl oraz adaptery do fotelików samochodowych, także w cenie 99zl, nowe.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Typ wózka | Wózek miejski |
| Typ zestawu | 2 w 1 |
| Wentylacja | Tak |
| Dodatkowa wentylacja gondoli | Przednia |
| Materiał daszka | Materiał tekstylny |
| Materiał gondoli | Materiał tekstylny |
| Typ gondoli | Składana |
| Typ kółek | Żelowe |
| Twardość zawieszenia | Pośrednie |
| Ragulacja zawieszenia | Nie |
| Składanie jedną ręką | Tak |
| Gondola składana ze stelażem | Nie |
| Blokada rozłożenia | Nie |
| Koszyk | Otwarty |
| Torba, lub plecak w zestawie | Torba |
| Adaptery podwyższające w zestawie | Nie |
| Adaptery zintegrowane | Nie |
| Możliwość zamontowania adaptera do fotelika | Tak |
| Masa wózka z gondolą | 12,9 kg |
| Maksymalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Masa wózka ze spacerówką | 12,9 kg |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Masa stelaża | 8,2 kg |